partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

WYJAZDY OSP SWARZĘDZ

WYJAZDY OSP SWARZĘDZ
Udostępnij

Akcje ratownicze strażaków ze Swarzędza w minionym tygodniu.

         15 maja, przed godziną 18 swarzędzcy strażacy otrzymali zgłoszenie o załączonym alarmie przeciwpożarowym w kompleksie hal magazynowych przy ul. Rabowickiej. Po dojeździe na miejsce alarm okazał się być fałszywym. Na miejscu pracowało OSP Swarzędz, JRG-3 oraz OSP Kobylnica. Tego samego dnia dwukrotnie wpłynęło zgłoszenie dotyczące załączonego alarmu przeciwpożarowego w jednej z firm w Łowęcinie na ul. Owocowej. W tym przypadku alarmy również były fałszywe. 
        16 maja ochotnicy zostali zadysponowani na ulicę Zamkową do neutralizacji plamy ropopochodnej. Drugim zdarzeniem tego samego dnia był załączony alarm przeciwpożarowy w jednej z firm przy ulicy Rabowickiej - alarm fałszywy. Na miejscu JRG-3 oraz OSP Swarzędz.
        17 maja wpłynęło zgłoszenie o pożarze auta w Gruszczynie na Placu Gruszczyńskim. Po dojeździe na miejsce auto było wstępnie ugaszone przez właściciela pojazdu. Działania strażaków polegały na dokładnym dogaszeniu komory silnika.
 
Źródło: OSP Swarzędz

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.