partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

WYJAZDY OSP SWARZĘDZ

WYJAZDY OSP SWARZĘDZ
Udostępnij

W minionym tygodniu swarzędzcy ochotnicy interweniowali siedem razy. Wyjeżdżali m.in. do wypadków, alarmów ppoż oraz wspierali działania Zespołu Ratownictwa Medycznego.

Interwencje w skrócie:
 
19.07.2021 - ul. Rabowicka - uruchomiony alarm ppoż., brak zagrożenia
19.07.2021 - ul. Rynek - pomoc Zespołowi Ratownictwa Medycznego
21.07.2021 - Janikowo ul. Swarzędzka - wypadek auta osobowego z
motocyklem
24.07.2021 - ul. Rynek - pomoc Zespołowi Ratownictwa Medycznego
25.07.2021 - ul. Cieszkowskiego - uruchomiony alarm ppoż., brak
zagrożenia
25.07.2021 - ul. Cieszkowskiego - uruchomiony alarm ppoż., brak
zagrożenia
25.07.2021 - Łowęcin, ul. Poprzeczna - wypadek auta osobowego
 
 
Szczegółowe opisy wybranych interwencji
 
21.07.2021 - Janikowo ul. Swarzędzka - wypadek auta osobowego z
motocyklem
Chwilę przed godziną 15.00 strażacy z jednostek OSP Swarzędz oraz OSP Kobylnica zostali zadysponowani do wypadku auta osobowego z motocyklem w miejscowości Janikowo. W wyniku tego zdarzenia kobieta kierująca motocyklem została zabrana do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego. Na miejscu pojawiła się także Policja, która prowadziła swoje czynności wyjaśniające przyczyny całego zajścia. Strażacy po godzinie wrócili do swoich jednostek.
 
25.07.2021 - Łowęcin, ul. Poprzeczna - wypadek auta osobowego
Do groźnego wypadku doszło w minioną niedzielę 25 lipca w Łowęcinie na ul. Poprzecznej. Auto marki BMW wypadło z drogi, a następnie dachowało. W wyniku tego zdarzenia trzy osoby poszkodowane zostały zabrane do szpitala przez Zespoły Ratownictwa Medycznego. Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej z OSP Swarzędz oraz JRG-3, a także dwa Zespoły
Ratownictwa Medycznego. Lądował także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na miejscu funkcjonariusze Policji prowadzili czynności mające na celu wyjaśnienie przyczyny całego zdarzenia. Strażacy zakończyli swoje działania po ponad godzinie.
 
Źródło: OPS Swarzędz
 
 

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.