partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

WYJAZDY OSP SWARZĘDZ

WYJAZDY OSP SWARZĘDZ
Udostępnij

W ubiegłym tygodniu strażacy ze Swarzędza wyjeżdżali do 6 akcji ratowniczych.

     21 maja po godzinie 10 swarzędzcy strażacy otrzymali zgłoszenie o kolizji dwóch aut na ul. Cieszkowskiego. W zdarzeniu nie ucierpiała żadna osoba. Na miejscu działały 2 jednostki straży pożarnej, policja i Zespół Ratownictwa Medycznego. 
     22 maja wpłynęło zgłoszenie dotyczące załączonego alarmu przeciwpożarowego w jednej z firm w Łowęcinie na ul. Owocowej. Po rozpoznaniu alarm okazał się być fałszywym. Na miejscu wraz z jednostką ze Swarzędza działały 2 zastępy z JRG-3.
     Tego samego dnia przed godziną 22 strażacy zostali zadysponowani do drugiego alarmu przeciwpożarowego. Tym razem w markecie budowlanym niedaleko siedziby OSP Swarzędz. 
      Dnia 24 maja doszło do czołowego zderzenia auta osobowego z busem na ul. Borówki. W zdarzeniu ucierpiała jedna osoba, która została przetransportowana do szpitala. 
      25 maja w godzinach rannych swarzędzcy strażacy zostali zadysponowani do Kobylnicy na lotnisko, gdzie doszło do zdarzenia z udziałem awionetki. Pilot wyszedł o własnych siłach i został przetransportowany do szpitala. 
     26 maja na ulicy Kirkora paliły się krzaki. Na miejscu ze strażakami ze Swarzędza działały 2 jednostki JRG-3.
 
Źródło: OSP Swarzędz

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.