partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

WYJAZDY OSP SWARZĘDZ

WYJAZDY OSP SWARZĘDZ
Udostępnij

Akcje ratownicze swarzędzkich strażaków w minionym tygodniu.

     Swarzędzcy strażacy wyjeżdżali 4 razy do rozpoznania zagrożenia jakim były owady błonkoskrzydłe. W kilku przypadkach były to pszczoły, które przesiedlając się przesiadywały na krzewach. Interwencje te były na ul. Stolarskiej, ul. Poznańskiej na ogródkach działkowych, ul. Angielskiej w Zalasewie oraz na ul. Pszennej w Łowęcinie.

      31 maja strażacy zostali zadysponowani do zdarzenia drogowego na ul. Cieszkowskiego, w którym udział brały dwa auta osobowe. ZRM nie stwierdziło żadnych obrażeń u uczestników zdarzenia, dlatego zostało ono zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Jedno auto wjechało w skrzynkę elektryczną. Z tego powodu konieczne było wezwanie na miejsce pogotowia energetycznego, w celu odłączenia prądu. 

      Tego samego dnia wpłynęło zgłoszenie z ZRM, które dotyczyło pomocy w zniesieniu pacjenta.  
 
       2 czerwca podczas wyjazdu na festyn swarzędzcy strażacy udzielili pierwszej pomocy pedmedycznej uczestnikowi biegu Szpota, który zasłabł na trasie. Wraz ze strażakami działało zabezpieczenie medyczne biegu. 
       Podczas festynu strażacy zostali zadysponowani do pożaru opon na ul. Działkowej.
       Również tego samego dnia wpłynęło zgłoszenie o pożarze śmietnika na ul. Sikorskiego. 
 
Źródło: OSP Swarzędz

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.