partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

WYJAZDY OSP SWARZĘDZ

WYJAZDY OSP SWARZĘDZ
Udostępnij

 Po ostatnich bardzo intensywnych tygodniach obfitujących w wiele zdarzeń, przyszedł czas na mały odpoczynek dla strażaków. W ostatnim tygodniu jednostka ze Swarzędza odnotowała dwie akcje.

Interwencje w skrócie: 
 
03.03.2022 - ul. Kaczorowskiego - pożar szopy
06.03.2022 - ul. Wilkońskich - pożar w kuchni - przypalona potrawa
 
 
 
Szczegółowe opisy wybranych interwencji:
 
03.03.2022 - ul. Kaczorowskiego - pożar szopy
O godz. 6:30 strażacy ze Swarzędza zostali zadysponowani do pożaru szopy na ul. Kaczorowskiego. Po dotarciu na miejsce praktycznie cała szopa była już objęta ogniem. Strażacy zajęli się dogaszaniem pożaru. Po niespełna godzinie strażacy zakończyli działania i wrócili do swojej jednostki. Na miejscu obecny był również patrol Policji.
 
06.03.2022 - ul. Wilkońskich - pożar w kuchni - przypalona potrawa
Łącznie 4 zastępy straży pożarnej z jednostek OSP Swarzędz oraz JRG-3 zostały zadysponowane w dniu 6 marca przed godziną 14:00 na ul. Wilkońskich. Zgłoszenie dotyczyło pożaru, który miał mieć miejsce w kuchni jednego z budynków mieszkalnych. Jak się okazało po dojeździe pierwszych zastępów straży pożarnej na miejsce i przeprowadzeniu rozpoznania, powodem wezwania strażaków była przypalona potrawa, która spowodowała zadymienie w budynku. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a strażacy mogli wrócić do swoich jednostek.
 
Źródło: OSP Swarzędz

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.