partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

Zgłaszajmy wraki!

Zgłaszajmy wraki!
Udostępnij

Proponujemy mieszkańcom nową formę walki z wrakami samochodowymi, zajmującymi miejsca na swarzędzkich osiedlach. Na naszej stronie internetowej, w okienkach po prawej stronie panelu głównego (na smartfonach pod aktualnościami), publikować będziemy nadesłane przez Państwa zdjęcia wraków samochodowych z adnotacją o osiedlu, na którym znajduje się wrak. Po upływie 2 tygodni od publikacji, jeśli właściciel auta nie zareaguje i nie zajmie się usunięciem samochodu, Spółdzielnia kierować będzie sprawę do właściwej Straży Miejskiej.

Mieszkańców prosimy o opisywanie nadesłanych zdjęć – informację o osiedlu i numerze budynku, przy którym znajduje się wrak. Na stronie internetowej zamieszczać będziemy tylko zdjęcie samochodu z zasłoniętymi tablicami rejestracyjnymi i nazwą osiedla. Natomiast Straży Miejskiej przekazywane będą pełne dane wraz z tablicami i numerem budynku. Każde zgłoszenie sprawy do Straży Miejskiej zostanie upublicznione pod zdjęciem samochodu.

Miejsc postojowych na osiedlach jest zbyt mało, aby od wielu tygodni, miesięcy, a czasem nawet lat, zajmowały je bezużytecznie niszczejące samochody.

Zdjęcia wraków w formie elektronicznej prosimy przysyłać do właściwej Administracji Osiedla:

 

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.