partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

Zgłoś się do konkursu "Nasza Wieś Naszą Wspólną Sprawą"

Zgłoś się do konkursu "Nasza Wieś Naszą Wspólną Sprawą"
Udostępnij

Do 5 maja potrwa nabór wniosków w ramach XI edycji konkursu "Nasza Wieś Naszą Wspólną Sprawą" w ramach Samorządowego programu Wielkopolska Odnowa Wsi 2020+”. Organizacje pozarządowe funkcjonujące na obszarach wiejskich mogą uzyskać do 12 tys. zł dofinansowania na realizację zgłoszonego zadania w ramach konkursu. Łączna pula środków wynosi pół mln zł.

     Zgłoszony projekt powinien obejmować przedsięwzięcie promujące ideę odnowy wsi, który wspiera daną społeczność lokalną uczestniczącą w programie „Wielkopolska Odnowa Wsi”. Przedsięwzięcie powinno również  aktywizować mieszkańców do wspólnej pracy na rzecz rozwoju swojej miejscowości, zachowania dziedzictwa kulturowego i charakteru obszarów wiejskich. Maksymalna kwota dotacji zgłoszonego projektu to 12 tys. zł ale nie więcej niż 80% wartości, a wkład własny oferenta w realizację zadania powinien wynieść minimum 20% całkowitego kosztu zadania.  Pula środków w konkursie wynosi 0,5 mln zł. Oferty mogą składać organizacje pozarządowe. W ubiegłorocznej edycji konkursu dofinansowano 36 projektów.

    Szczegółowe informacje na temat konkursu zawarte są na stronie internetowej programu „Wielkopolska Odnowa Wsi”: www.wow.umww.pl/  lub na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego: https://bip.umww.pl/292---489---k_85---k_77---ogloszenie-otwartego-konkursu-ofert-nasza-wies

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.