partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

ZMIANY W ZARZĄDZIE SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ W SWARZĘDZU

ZMIANY W ZARZĄDZIE SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ W SWARZĘDZU
Udostępnij

Przychylając się do prośby Pana Pawła Białasa - Zastępcy Prezesa Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej w Swarzędzu, Rada Nadzorcza przyjęła z dniem 20 stycznia 2022 roku Jego rezygnację z funkcji Zastępcy Prezesa Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej w Swarzędzu. Stosunek pracy wygaśnie z dniem 29 kwietnia 2022 roku, tj. z dniem osiągnięcia wieku emerytalnego.

Rada Nadzorcza złożyła serdeczne podziękowania Panu Pawłowi Białasowi za Jego osobisty wkład w rozwój Spółdzielni Mieszkaniowej, a szczególnie za Jego olbrzymie -trwające ponad 35 lat-zaangażowanie inwestycyjne, które zaowocowało tysiącami wybudowanych mieszkań, domków jednorodzinnych, czy obiektów użyteczności publicznej. Stwierdzamy, że Jego praca przyniosła Mu ogromny szacunek członków Spółdzielni oraz członków Rady Nadzorczej.

Jednocześnie rozważono propozycję powierzenia Panu Marcinowi Jankowskiemu, długoletniemu pracownikowi i wychowankowi Spółdzielni, stanowisko Zastępcy Prezesa
Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej w Swarzędzu. Nastąpiło to w głosowaniu tajnym (jednomyślnie).

Od 21 stycznia 2022 roku nowym Zastępcą Prezesa Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej w Swarzędzu będzie więc Pan Marcin Jankowski, dotychczasowy Prezes Zarządu Telewizji STK Spółki z o.o.

W drugiej części posiedzenia Rady Nadzorczej zatwierdzono nową strukturę organizacyjną Spółdzielni Mieszkaniowej w Swarzędzu. W ślad za tymi zmianami, zobowiązano Zarząd
Spółdzielni do przeprowadzania dalszych zmian personalnych oraz placowych, które mają zostać przedstawione na następnym posiedzeniu Rady Nadzorczej Spółdzielni.


Przewodnicząca Rady Nadzorczej
Spółdzielni Mieszkaniowej w Swarzędzu
Aleksandra Kłosowska

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.