partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

Zwiastun świątecznej magii w Muzeum!

Zwiastun świątecznej magii w Muzeum!
Udostępnij

Muzeum Narodowe Rolnictwa w Szreniawie zapowiada inicjatywę skierowaną do grup szkolnych (klas od 0 do III) i przedszkolnych poświęconą tematyce nadchodzących świąt . Przygotowujemy bowiem „Spotkania wielkanocne”. Na wydarzenie zapraszamy w terminie od 11 marca do 25 marca (bez sobót i niedziel) o godzinie: 9.00, 11.00 i 13.00.

Tegoroczna propozycja została dostosowana do zaleceń epidemicznych. Pobyt ma zapewnić bezpieczeństwo zarówno uczestnikom oraz obsługującym ich pracownikom. Wszystkie pomieszczenia oraz pomoce używane w czasie zajęć będą dezynfekowane przed każdym przyjazdem grupy.

Przyjmujemy grupy o liczebności maksymalnie do 25 osób. Na terenie muzeum uczestnicy zostaną podzieleni na trzy mniejsze podgrupy. Prosimy, aby grupie towarzyszyło minimum 3 opiekunów.

W ramach spotkań proponujemy:

zajęcia plastyczne zróżnicowane w zależności od wieku dzieci – malowanie pisanek (dzieci szkolne) ; kolorowanka z motywem baranka (dla dzieci przedszkolnych)

wizytę u zwierząt w oborze – w roli głównej małe kurczaki

obejrzenie wystawy pisanek wielkanocnych

wizytę w wybranych pomieszczeniach pałacu i obejrzenie ekspozycji stołu wielkanocnego

skorzystanie z kącika śniadaniowego z herbatą;

O szczegółach organizacyjnych, warunkach uczestnictwa, czasie trwania i opłatach można dowiedzieć się na stronie www.muzeum-szreniawa.pl (zakładka: spotkania wielkanocne)

Ponadto zachęcamy do zapoznania się z ofertami warsztatów i lekcji online związanych z tematyką wielkanocną.

Uwaga: zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie telefonicznie!

Informacje i zapisy - Dział Organizacji Wystaw, Imprez i Obsługi Widza Muzealnego,

kasa tel. 61 810 76 29 w. 21, od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 15.00

 

Muzeum zastrzega sobie prawo do odwołania „Spotkań” w związku z aktualną sytuacją epidemiczną!

ZAPRASZAMY!

 

 

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.