partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

KOMUNIKAT Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej w Swarzędzu z dnia 14 września 2020 r.

KOMUNIKAT Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej w Swarzędzu z dnia 14 września 2020 r.
Udostępnij

W związku z kolejnym, na przestrzeni ostatnich kilku lat, bałaganem w zakresie wywozu śmieci ze spółdzielczych zasobów mieszkaniowych, który obecnie nastąpił po wprowadzeniu z dniem 1 września nowej firmy wywozowej, odbędzie się w dniu 17 września spotkanie Rady Nadzorczej Spółdzielni, poświęcone ocenie realizacji ustawy śmieciowej. W czasie spotkania Zarząd Spółdzielni zaprezentuje informacje ze współpracy z odpowiedzialnym za wykonanie zapisów ustawy Burmistrzem Swarzędza oraz GOAP-em. Omówiona zostanie również problematyka podpaleń altan śmietnikowych, które miały miejsce w ubiegłym miesiącu. Z przebiegu spotkania oraz z podjętymi wnioskami zapoznamy mieszkańców niezwłocznie w spółdzielczych środkach komunikacji, tj. Telewizji STK, stronie internetowej SM oraz w „Informatorze Spółdzielczym”.

 Prosimy o uwagi i opinie naszych mieszkańców. Chcielibyśmy je wykorzystać przy formułowaniu wniosków oraz decyzji w czasie spotkania. Uwagi można składać w sekretariacie Spółdzielni lub przesyłać na adres:

zarzad@sm-swarzedz.pl

 

 

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.