partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

Aktualizacja komunikatu nr 35 Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz

Aktualizacja komunikatu nr 35 Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz
Udostępnij

Według porannych danych z niedzieli 12 kwietnia na terenie naszej gminy 40 osób (25 adresów) objętych jest kwarantanną nadzorowaną przez policję, a 22 osoby (21 adresów) odbywają kwarantannę z zastosowaniem aplikacji „kwarantanna domowa". W gminie Swarzędz zanotowano dotychczas tylko przypadki zachorowań, o których informowałem w poprzednich komunikatach.

Drodzy Swarzędzanie! Tegoroczne Święta z pewnością są inne... Prosimy Was po raz kolejny, przypominając - jeśli możecie, zostańcie w domach, mimo, że wielkanocny czas i wiosenna aura zachęcają, by spotkać się przy świątecznych stołach, spacerować, łapać promienie kwietniowego słońca...

Pomyślmy, co mogłoby się stać, gdybyśmy wszyscy nagle zaczęli się przemieszczać, spotykać, składać sobie osobiście życzenia... Pamiętajmy, że koronawirus może nie dawać żadnych objawów.

Wykorzystajmy w tym okresie telefony, komunikatory... Spotkajmy się z bliskimi w innym, lepszym czasie. Minimalizujmy zagrożenie zarażeniem. Zróbmy to dla naszych najbliższych i dla siebie. Bądźmy bezpieczni. Zostańmy w domach!

Z wyrazami szacunku,

Burmistrz Miasta i Gminy Swarzędz

 

Marian Szkudlarek

Źródło: swarzedz.pl 

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.