partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

Druga aktualizacja komunikatu nr 35 Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz

Druga aktualizacja komunikatu nr 35 Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz
Udostępnij

Szanowni Państwo! Oto aktualne informacje z dzisiejszej wideokonferencji Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Według porannych danych z poniedziałku 13 kwietnia na terenie naszej gminy 41 osób (26 adresów) objętych jest kwarantanną nadzorowaną przez policję, a 25 osób (24 adresy) odbywa kwarantannę z zastosowaniem aplikacji „kwarantanna domowa". W gminie Swarzędz zanotowano dotychczas tylko przypadki zachorowań, o których już wcześniej informował Burmistrz.

Bardzo Państwa proszę - jeśli możecie, zostańcie w domach. Wykorzystajmy w tym okresie telefony, komunikatory. Spotkajmy się z bliskimi w innym, lepszym czasie. Minimalizujmy zagrożenie zarażeniem. Zróbmy to dla naszych najbliższych i dla siebie. Bądźmy bezpieczni. W tym roku pamiętajmy, wyjątkowo: jeśli śmigus-dyngus, to tylko w domu...

Z wyrazami szacunku,

Burmistrz Miasta i Gminy Swarzędz

 

Marian Szkudlarek

Źródło: swarzedz.pl 

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.