partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

Zgłoś się na Festiwal Polskiej Piosenki w Luboniu

Zgłoś się na Festiwal Polskiej Piosenki w Luboniu
Udostępnij

Organizatorzy Festiwalu Polskiej Piosenki im. Janusza Kondratowicza w Luboniu, który odbędzie się w dniach 7-8 października 2022 roku zapraszają do wysyłania zgłoszeń. Termin upływa 30 kwietnia.

Festiwal Polskiej Piosenki im. Janusza Kondratowicza w Luboniu jest imprezą artystyczną, mającą na celu wyłonienie i promocję młodych, utalentowanych wykonawców oraz propagowanie wartościowej muzycznie i literacko polskiej piosenki. W jury zasiadają przedstawiciele organizatorów, radia i TV, a także gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej. W poprzednich edycjach festiwalu w jury zasiedli m.in.: Mieczysław Jurecki, Grażyna Łobaszewska, Katarzyna Wilk, TABB, dr ad. Anna Domżalska, czy Jarosław Bajew – Kierownik Regionalnej Agencji Producenckiej TVP3 Poznań.

Tegoroczny festiwal został poświęcony twórczości Marka Dutkiewicza i to właśnie utwory tego polskiego autora tekstów, uczestnicy będą mogli zaprezentować na naszej lubońskiej scenie. Formuła festiwalu zakłada dwa etapy eliminacji - pierwszy na podstawie przesłuchań z płyt demo, drugi - podczas koncertu konkursowego. Festiwal składa się z dwóch dni koncertów otwartych dla publiczności: Koncertu Konkursowego i Koncertu Galowego. Jury przyzna Grand Prix – Statuetkę i nagrodę pieniężną w wysokości 5 000 zł, 3 000 zł i 2 000 zł za zajęcie kolejnych miejsc, a także Nagrodę Publiczności. Wartością dodaną festiwalu są warsztaty wokalne dla uczestników, które zostaną poprowadzone przez wybitnych specjalistów wokalistyki. 

Wydarzenie zostało objęte wsparciem powiatu w ramach OKO – Kultura i Sztuka  w kwocie 23.000 zł.

 

Formularz zgłoszenia należy wypełnić do 30 kwietnia 2022 r. - http://www.festiwal.lubon.pl/zgloszenia/ 

Lista utworów - http://www.festiwal.lubon.pl/materialy-do-pobrania/

Regulamin - http://www.festiwal.lubon.pl/regulamin/ 

 

 

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.