partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

WIEŚCI OSP KOBYLNICA

WIEŚCI OSP KOBYLNICA
Udostępnij

W minionym tygodniu kobylniccy strażacy zanotowali 7 wyjazdów do działań ratowniczych, z czego 3 dotyczyły usuwania gniazd owadów błonkoskrzydłych, jeden alarm fałszywy w dobrej wierze oraz dwa wyjazdy do działań humanitarnych związanych z pobytem uchodźców z Ukrainy.

    W niedzielę 4 września kilka minut przed godziną 16 kobylniccy strażacy zostali wezwani do zdarzenia drogowego, które miało miejsce w Kobylnicy na drodze wojewódzkiej 194 przy ul. Leśnej. Po dotarciu na miejsce strażacy ustalili, iż doszło do zderzenia samochodu osobowego z danielem. Jeden pas w kierunku Gniezna został zablokowany. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, kierowaniu ruchem, neutralizacji rozlanych płynów eksploatacyjnych z uszkodzonego samochodu oraz usunięciu rozbitego pojazdu z drogi w celu udrożnienia przejazdu droga wojewódzką. Działania ratownicze trwały godzinę. Nikt z jadących samochodem osobowym nie ucierpiał, natomiast potrącone zwierze nie przeżyło zdarzenia. Miejsce zdarzenia zostało przekazane przybyłemu na miejsce patrolowi Policji.

Źródło: OPS Kobylnica

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.