partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

WIEŚCI OSP KOBYLNICA

WIEŚCI OSP KOBYLNICA
Udostępnij

6 zdarzeń to bilans wyjazdów strażaków z Kobylnicy w minionym tygodniu. Trzy zdarzenia dotyczyły usuwania gniazd owadów błonkoskrzydłych. Pozostałe to monitoring pożarowy, plama oleju oraz zdarzenie drogowe.

    Najpoważniejsze zdarzenie tego tygodnia miało miejsce w piątek 21 października kilkanaście minut przed godziną 12. Strażacy z Kobylnicy zostali wezwani do zdarzenia drogowego w miejscowości Janikowo na ul. Podgórnej. Po przybyciu na miejsce strażacy zastali samochód osobowy, który uderzył w drzewo. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, neutralizacji rozlanego oleju i płynów eksploatacyjnych oraz przeprowadzeniu wywiadu urazowego u kierowcy rozbitego samochodu. Na szczęście pomimo znacznych uszkodzeń samochodu kierowca nie odniósł żadnych obrażeń i nie wymagał interwencji zespołu ratownictwa medycznego. Po usunięciu samochodu i całkowitej neutralizacji płynów strażacy wrócili do remizy. Działania ratownicze trwały niecałą godzinę.

Źródło: OSP Kobylnica

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.