partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

WIEŚCI Z OSP KOBYLNICA

WIEŚCI Z OSP KOBYLNICA
Udostępnij

W minionym tygodniu strażacy z Kobylnicy zanotowali 15 wyjazdów do działań ratowniczych. Najwięcej, bo aż 12 razy kobylniccy strażacy interweniowali w czwartek 21 października, kiedy to nad naszym regionem szalała wichura.

Wszystkie interwencje tego dnia dotyczyły usuwania powalonych przez silny wiatr drzew oraz konarów. Na szczęście we wszystkich zdarzeniach, w których działania prowadzili kobylniccy strażacy nie doszło do uszkodzenia budynków mieszkalnych ani nie było osób poszkodowanych. Najczęściej powalone drzewa blokowały przejazd drogami, uszkadzały płoty przy posesjach oraz przewody energetyczne i telekomunikacyjne. W dwóch przypadkach uszkodzone zostały elementy placów zabaw. Na szczęście w tym czasie nie przebywały tam żadne dzieci. Pierwszy wyjazd do zdarzenia związanego z powalonym drzewem miał miejsce po godzinie 8 rano. Do remizy kobylniccy strażacy wrócili przed godziną 21 tego samego dnia.

Źródło: OSP Kobylnica

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.