partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

Telefon w Play na abonament – czy się opłaca, dlaczego warto, dla kogo?

Telefon w Play na abonament – czy się opłaca, dlaczego warto, dla kogo?
Udostępnij

Telefon w Play na abonament może być idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą wymienić swój smartfon na nowy, ale jednocześnie nie planują większych wydatków. Abonament w Play to nie tylko rozłożenie płatności na wygodne raty, ale również dostęp do szerokiej gamy urządzeń, nielimitowanych pakietów rozmów, SMS-ów oraz internetu mobilnego. Zależnie od oferty, można również korzystać z dodatkowych usług.

Spis Treści:

  1. Telefon w Play na abonament – czy warto?
  2. Jakie telefony można mieć w Play w ramach abonamentu?
  3. Nielimitowane rozmowy, SMS-y i internet, czyli o zaletach abonamentu w Play
  4. 5 powodów, dla których warto zdecydować się na telefon w Play na abonament

Telefon w Play na abonament – czy warto? 

Wybór smartfona na abonament umożliwia zakup nowego sprzętu bez większego obciążenia dla domowego budżetu. To dlatego, że koszt urządzenia rozłożony jest na przystępne raty. W przypadku Play to okres 24 miesięcy. Co ważne, w ofercie tego operatora można znaleźć sporo flagowych smartfonów, a sama opłata za start to często przysłowiowa złotówka.
Decydując się na telefon na abonament w Play, w zależności od wybranego abonamentu, użytkownicy mogą cieszyć się szeregiem korzyści, takich jak nielimitowane pakiety minut i SMS-ów, obszerne pakiety danych mobilnych czy dostęp do różnorodnych usług dodatkowych – od ubezpieczenia telefonu po serwisy rozrywkowe.
Wybierając abonament w Play, klienci otrzymują nie tylko nowoczesne urządzenie, ale także pakiet usług, który zapewnia komfortową i bezproblemową komunikację. Oferty abonamentowe mogą być skierowane do konkretnych osób, małych lub dużych firm. Przykładowo oferta dla małych firm, które kupują nowy numer „M” za określoną miesięczną kwotę już po rabatach, zawiera dodatkowo nielimitowane rozmowy i SMS-y zarówno w Polsce, jak i w roamingu UE, internet 5G w telefonie bez limitu GB oraz możliwość dobrania internetu bezprzewodowego do biura w atrakcyjnej cenie.
Abonament jest zatem doskonałym wyborem dla osób, które lubią kompleksowe rozwiązania. Nowoczesny smartfon rozłożony na raty i dodatkowe usługi w cenie to istotne powody, dla których warto zdecydować się na telefon w Play na abonament.

 

Jakie telefony można mieć w Play w ramach abonamentu? 

W Play można znaleźć bogatą ofertę telefonów na abonament. Dostępne urządzenia to zarówno flagowce, jak i smartfony ze średniej i niskiej półki. Wśród tych pierwszych znaleźć można: Samsung Galaxy S23 Ultra, iPhone 15 Pro Max, czy Xiaomi 13 Pro. Poza flagowymi natomiast mamy dostępne telefony takie jak: Samsung Galaxy A54 5G czy Xiaomi Redmi 10C. Wybór odpowiedniego modelu zależy od indywidualnych preferencji dotyczących telefonu, jego nowoczesności, dostępnych pakietów minut, SMS-ów, danych internetowych oraz określonego budżetu. W każdej z ofert można znaleźć bowiem całkiem inne dostępne urządzenia
Telefony, które można mieć w Play to nie tylko nowoczesne modele, ale i szereg dodatkowych korzyści, które wpływają na wygodę użytkowania. Klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty na wybrane komórki, możliwość dokupienia dodatkowych pakietów danych oraz dostęp do usług dodatkowych, takich jak Play 360. Oferowane plany taryfowe są dostosowane do różnorodnych potrzeb użytkowników, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych.
Aby dokonać najlepszego wyboru smartfona na abonament, warto w pierwszej kolejności odwiedzić stronę internetową Play i zapoznać się z aktualną ofertą telefonów. Dzięki temu będzie można wybrać najkorzystniejszą opcję, która łączy w sobie jakość urządzenia i usług oraz atrakcyjną cenę.

 

obrazek2

Nielimitowane rozmowy, SMS-y i internet, czyli o zaletach abonamentu w Play

Abonament Play z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i internetem to świetny wybór dla osób, które cenią sobie wygodę. To komfort bez obaw o limity i dodatkowe opłaty, oferujący jednocześnie atrakcyjne ceny. W zależności od planu użytkownicy mogą uzyskać dostęp do internetu z ograniczoną liczbą GB lub bez limitu danych, a także z mniejszą pełną prędkością – 5 GB lub większą – 50-120 GB. Ponadto w ofercie np. przy przenoszeniu lub kupowaniu nowego numeru można uzyskać dostęp do telewizji internetowej czy też dodatkowych promocji jak np. 30 dni Netfliksa za darmo. Play proponuje różnorodne abonamenty, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Idealne dla osób ceniących swobodę rozmów i korzystania z internetu oraz dodatkowe benefity.

 

obrazek3

5 powodów, dla których warto zdecydować się na telefon w Play na abonament

Telefon w Play na abonament to opcja, która wielu osobom może przypaść do gustu. Niezależnie od formy oferty, zdecydowanie się na abonament oznacza:

  1. Rozłożenie płatności – koszt nowego urządzenia rozkładany jest na przystępne miesięczne raty.
  2. Bogatą ofertę urządzeń – dostęp zarówno do modeli najnowszych, jak i tych ze średniej i niższej półki cenowej.
  3. Nielimitowane rozmowy, SMS-y i internet – bez dodatkowych opłat, bez limitów, bez ograniczeń. Dla osób, które cenią sobie czas z bliskimi i nie tylko.
  4. Dodatkowe usługi – m.in. telewizja PLAY NOW, Netflix na miesiąc w prezencie, możliwość włączenia usługi Play 360.
  5. Elastyczność – pakiety w różnych rozmiarach “S”,”S+”, “M”, “L” to oferty skrojone na miarę, które odpowiadają na różne rodzaje potrzeb.

Wybierając Play, można zyskać nie tylko telefon na raty, który wpływa na budżet w sposób umiarkowany, ale także pakiet usług. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie komfort i nowoczesność.

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.