partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

WIEŚCI OSP KOBYLNICA

WIEŚCI OSP KOBYLNICA
Udostępnij

W minionym tygodniu kobylniccy strażacy zanotowali dwa wyjazdy do działań ratowniczych. Jedno zdarzenie dotyczyło monitoringu pożarowego, który po dotarciu na miejsce okazał się alarmem fałszywym.

    Jedno zdarzenie dotyczyło monitoringu pożarowego, który po dotarciu na miejsce okazał się alarmem fałszywym.

    Drugie zdarzenie miało miejsce w środę 3 maja. Kilkanaście minut po godzinie 17 kobylniccy strażacy zostali wezwani do Janikowa na ul. Swarzędzką, gdzie doszło do wycieku oleju silnikowego z samochodu osobowego. Po dotarciu na miejsce strażacy potwierdzili wyciek. Niestety inni kierowcy rozjeździli powstałą plamę, w wyniku czego konieczne było zamknięcie jednego pasa jezdni. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, neutralizacji plamy oleju przy pomocy sorbentu. Działania ratownicze trwały niecałą godzinę.

 

Źródło: OSP Kobylnica

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.