partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

WIEŚCI Z OSP KOBYLNICA

WIEŚCI Z OSP KOBYLNICA
Udostępnij

W minionym tygodniu kobylniccy strażacy zanotowali 5 wyjazdów do działań ratowniczych, m.in. usuwali skutki silnych opadów.

       W czwartek 3 września o godzinie 14 kobylniccy strażacy zostali zadysponowani do Gruszczyna na ul. Spadochronową, gdzie w wyniku opadów deszczu doszło do zalania części chodnika i ulicy a woda zaczęła wlewać się na pobliską posesję. Strażacy po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia przystąpili do pompowania wody. Działania ratownicze trwały ponad godzinę. W piątek 4 września strażacy z Kobylnicy zostali wezwani do Uzarzewa na ul. Kalinową do powalonego drzewa. Po przybyciu na miejsce strażacy zastali powalone drzewo dużych rozmiarów, które całkowicie zablokowało drogę dojazdową do posesji. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i przystąpili do usuwania powalonego drzewa przy pomocy pilarek. Działania ratownicze strażacy prowadzili ponad godzinę. Po usunięciu drzewa droga została całkowicie odblokowana a strażacy wrócili do remizy. Pozostałe trzy wyjazdy dotyczyły usuwania gniazd owadów błonkoskrzydłych.       

Źródło: OSP Kobylnica

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.