partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

WIEŚCI Z OSP KOBYLNICA

WIEŚCI Z OSP KOBYLNICA
Udostępnij

Miniony tydzień upłynął kobylnickim strażakom pod znakiem realizacji transportu osób na szczepienie. Jedyna interwencja dotyczyła pożaru.

Jedyny wyjazd alarmowy miał miejsce w piątek, 18 czerwca po godzinie 17. Strażacy z Kobylnicy zostali wezwani do pożaru słomy na drodze z Wierzonki do Mielna. Po przybyciu na miejsce w przeprowadzonym rozpoznaniu okazało się, że palą się baloty słomy na odcinku około 50 m. Jeden pas drogi był zablokowany. Słoma była przewożona na przyczepie ciągnika rolniczego, gdzie doszło do zapalenia się balotów. Traktorzysta, kiedy się zorientował, że słoma na przyczepie się pali, zaczął ja zrzucać by uchronić przyczepę przed spaleniem. Działania ratownicze strażaków z Kobylnicy, Czerwonaka i JRG 8 trwały godzinę.

Źródło: OSP Kobylnica

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.